SJTL ry

Kerholuettelo

Tällä sivulla on luettelo SJTL:ään kuuluvista kerhoista. Kerhot vastaavat itse tietojensa ylläpidosta.
  
Informaatiota tietosuojauksemme periaatteista.
 
ÅLANDS ISHOCKEYDOMARE R.F.
  timorautatammi@gmail.com
    Timo Rautatammi

22330
Tjudö
ETELÄ-POHJANMAAN JÄÄKIEKKOTUOMARIT RY
  hannu.urpelainen@epjt.fi
    Hannu Urpelainen

60320
SEINÄJOKI
FORSSAN EROTUOMARIKERHO RY
  matti.alasentie@asianajoalasentie.fi
    Matti Alasentie

30100
FORSSA
HÄMEENLINNAN JÄÄKIEKKOTUOMARIT RY
  akseli.ruoranen@gmail.com
    Akseli Ruoranen

13100
HÄMEENLINNA
HEINOLAN JÄÄKIEKKOTUOMARIT RY
  tiina.raitaniemi-otranen@storaenso.com
    Tiina Raitaniemi-Otranen

18150
Heinola
HELSINGIN JÄÄKIEKKOTUOMARIT Ry
  toimisto@hjt.fi
   

00240
HELSINKI
HYVINKÄÄN JÄÄKIEKKOTUOMARIT RY
  mika.saari@licon-at.fi
    co Mika Saari

05820
Hyvinkää
IMATRAN EROTUOMARIKERHO RY
  jennihuhtanen@hotmail.com
    Jenni Huhtanen

55610
IMATRA
JOENSUUN JÄÄKIEKKOTUOMARIT RY
  katariina.lyhykainen@gmail.com
    Katariina Lyhykäinen

80170
Joensuu
JOKILAAKSOJEN EROTUOMARIKERHO RY
  jouni.laajala@gmail.com
    Jouni Laajala

85800
Haapajärvi
KAINUUN JÄÄKIEKKOTUOMARIT RY
  kaijtsihteeri@gmail.com
    Kati Kananen

87700
KAJAANI
KALAJOEN EROTUOMARIKERHO
  erkki.seikkula@lapua.com
    Erkki Seikkula

62200
KAUHAVA
KEMI-TORNION JÄÄKIEKKOTUOMARIT RY
  saku.marttila@ktjt.fi
    Saku Marttila

95500
Vojakkala
KESKI-SUOMEN JÄÄKIEKKOTUOMARIT RY
  sihteeri@ksjt.net
   

40700
JYVÄSKYLÄ
KITTILÄN JÄÄKIEKKOTUOMARIT RY
  jukkalahti69@luukku.com
    Lahti Jukka

99100
Kittilä
KOKKOLAN JÄÄKIEKKOTUOMARIT RY
  tuomarit.kokkola@anvianet.fi
    Pasi Tuurinmaa

67400
KOKKOLA
KOTKAN JÄÄKIEKKOEROTUOMARIT RY
  sari.kotka@kymp.net
    Sari Kotka

48600
KOTKA
KOUVOLAN JÄÄKIEKKOTUOMARIT RY
  arto.kuitikka@kouvola.fi
    Arto Kuitikka

45740
KUUSANKOSKI
KUOPION JÄÄKIEKKOTUOMARIT RY
  sini.kauhanen@icloud.com
    Kauhanen Sini

70840
Kuopio
KUUSAMON JÄÄKIEKKOEROTUOMARIT RY
  jari.manninen@live.fi
    Jari Manninen

93600
Kuusamo
LAHDEN JÄÄKIEKKOTUOMARIT RY
  sami.laine@ljt.fi
    Sami Laine

15320
Lahti
Lappeenrannan Jääkiekkotuomarit ry
  salla.puonti@gmail.com
    Salla Puonti

53920
LAPPEENRANTA
LIEKSAN JÄÄKIEKKOEROTUOMARIT RY
  lieksanjaakiekkotuomarit@gmail.com
   

81700
LIEKSA
LOHJAN JÄÄKIEKKOTUOMARIT RY
  mats.g.dahlberg@gmail.com
    Mats Dahlberg

10300
Karjaa
MIKKELIN JÄÄKIEKKOTUOMARIT RY
  ilkka.nurmi@mjt.fi
    Ilkka Nurmi

50350
Norola
NUUSKAKAIRAN JÄÄKIEKKOTUOMARIT RY
  sulo.vaaraniemi@ylitornio.fi
    Sulo Vaaraniemi

95600
YLITORNIO
OULUN JÄÄKIEKKOTUOMARIT RY
  johanna.tauriainen@gmail.com
    Raksilan Jäähalli

90130
OULU
PIETARSAARENSEUDUN JÄÄKIEKKOTUOMARIKER
  mabrasken@gmail.com
    Marcus Braskén

68600
Jakobstad
POHJOIS-HÄMEEN KIEKKOTUOMARIT RY
  jari.luhtamaa@metsagroup.com
    Jari Luhtamaa

35400
Längelmäki
PORIN JÄÄKIEKKOEROTUOMARIT RY
  kerho@porinjaakiekkoerotuomarit.fi
    c/o Lamminen

28100
PORI
PORVOON JÄÄKIEKKOEROTUOMARIT RY
  jutta.berg@porvoo.fi
    Jutta Berg

06750
TOLKKINEN
RAAHEN JÄÄKIEKKOTUOMARIT RY
  pekka.virsiheimo@ssab.com
    Pekka Virsiheimo

92100
Raahe
RAUMAN JÄÄKIEKKOTUOMARIT RY
  marjokuro@gmail.com
    Marjo Kuro

26200
RAUMA
RIIHIMÄEN JÄÄKIEKKOTUOMARIT RY
  esa.kortesmaa@gmail.com
    Esa Kortesmaa-Laitajärvi / RiJT

12100
Oitti
ROVANIEMEN JÄÄKIEKKOTUOMARIT RY
  msm.ojala@gmail.com
    Mika Ojala

96300
Rovaniemi
SALON JÄÄKIEKKOEROTUOMARIT RY
  vesa.sauren@saje.fi
    Vesa Sauren

24910
HALIKKO AS
SAVONLINNAN EROTUOMARIKERHO
  v_marttila@hotmail.com
    Ville Marttila

57100
Savonlinna
TAMPEREEN JÄÄKIEKKOTUOMARIT RY
  sihteeri@tampereenjaakiekkotuomarit.fi
    Mikko Pitkänen

33980
Pirkkala
TURUN JÄÄKIEKKOTUOMARIT RY
  toimisto@tuje.fi
    Tuje ry

20520
TURKU
UUDENKAUPUNGIN JÄÄKIEKKOEROTUOMARIT RY
  petex7245@luukku.com
    Leino Pete

23500
UUSIKAUPUNKI
VAASAN JÄÄKIEKKOEROTUOMARIKERHO
  kerhokouluttaja@vjetk.net
    Jaakko Viitasalo

65320
VAASA
VARKAUDEN JÄÄKIEKKOTUOMARIT RY
  hannu.jarvelainen@gmail.com
    Hannu Järveläinen

78200
VARKAUS